Description
FEATURES-Realtree AP camo-Swivel rating: 300 lbs-Heavy-duty neoprene-Designed for serious hunters-Rugged spandex binding that lasts over time
FEATURES-Realtree AP camo-Swivel rating: 300 lbs-Heavy-duty neoprene-Designed for serious hunters-Rugged spandex binding that lasts over time
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 3.9 × 1.4 in |
| dimension | 1.45 X 3.95 X 20.00 |
| material | CLOSED CELL NEOPRENE |
| color | REALTREE AP |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | N |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 026509082163 |
| part_number | 8216 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.