Additional information
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.8 × 4 × 1 in |
| dimension | 1.0 X 4.0 X 18.75 |
| material | PADDED CORDURA NYLON |
| color | CAMO |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 023614955474 |
| part_number | 12232548 |
| Brand |




Reviews
There are no reviews yet.