Additional information
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.3 × 5.1 × 1.4 in |
| dimension | 1.35 X 5.15 X 18.25 |
| material | PADDED CORDURA NYLON |
| color | CAMO |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 023614976493 |
| part_number | 12232834 |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.