Description
FEATURES-1″ of deluxe padding-Quick-release straps adjust w/ ease-Comes w/ quick release swivels
FEATURES-1″ of deluxe padding-Quick-release straps adjust w/ ease-Comes w/ quick release swivels
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.6 × 3.4 × 1.4 in |
| dimension | 1.40 X 3.40 X 17.60 |
| material | NYLON WEBBING |
| color | BLACK |
| swivel_width | 1" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 672352281019 |
| part_number | BD810S |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.