Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 3.8 × 1.3 in |
| dimension | 1.25 X 3.75 X 10.25 |
| other_features | INCLUDES QD SWIVELS |
| material | PADDED CORDURA NYLON |
| color | CAMO |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 023614984276 |
| part_number | 12232634 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.