Description
FEATURES-2 pack-Constructed of durable all-weather, moisture resistant material-Includes replacement splines
FEATURES-2 pack-Constructed of durable all-weather, moisture resistant material-Includes replacement splines
| Weight | 1.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.9 × 11.1 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 11.10 X 17.90 |
| other_features | APPROX 1 LB |
| target_size | 43"X17.5" |
| material | CORRUGATED PLASTIC |
| number_in_pack | 2.0000 |
| packs_per_case | 6.0000 |
| upc | 661120071006 |
| part_number | 707100 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.