Description
FEATURES:Material: PaperNumber in pack: 13Packs per case: 12Target size: 12″x12″
FEATURES:Material: PaperNumber in pack: 13Packs per case: 12Target size: 12″x12″
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.3 × 12.3 × 0.4 in |
| dimension | 0.45 X 12.30 X 12.30 |
| target_size | 12"X12" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 13.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 026509046622 |
| part_number | 15245 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.