Description
FEATURES:Material: PaperNumber in pack: 5Packs per case: 12Target size: 12″x12″
FEATURES:Material: PaperNumber in pack: 5Packs per case: 12Target size: 12″x12″
| Weight | 0.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.9 × 12.4 × 0.2 in |
| dimension | 0.20 X 12.45 X 13.95 |
| target_size | 12"X12" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 5.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 026509048060 |
| part_number | 15317 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.