Additional information
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.6 × 12.9 × 0.3 in |
| dimension | 0.30 X 12.85 X 12.65 |
| target_size | 12"X12" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 12.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 026509047421 |
| part_number | 15495 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.