Description
FEATURES:Material: Splattering PaperNumber in pack: 5Packs per case: 12Target size: 12″x18″
FEATURES:Material: Splattering PaperNumber in pack: 5Packs per case: 12Target size: 12″x18″
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.6 × 12.1 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 12.05 X 19.65 |
| target_size | 12"X18" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 5.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 026509046752 |
| part_number | 15267 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.