Description
FEATURES-Ultra-Stable design-Extra large backer can hold two 15″x15″ targets side by side-Great for sighting in or patterning-Collapses for easy transport
FEATURES-Ultra-Stable design-Extra large backer can hold two 15″x15″ targets side by side-Great for sighting in or patterning-Collapses for easy transport
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.3 × 10.9 × 2.3 in |
| dimension | 2.25 X 10.85 X 24.25 |
| other_features | ULTRA-STABLE DESIGN |
| target_size | 43"X17.5" |
| material | PLASTIC |
| number_in_pack | 1.0000 |
| packs_per_case | 4.0000 |
| upc | 661120070559 |
| part_number | 707055 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.