Description
FEATURES-Black-Soft, flexible closed-cell neoprene with Comfort Stretch™ backing-Dramatically reduces felt weight-Non-Slip Grippers™ keep it firmly in place
FEATURES-Black-Soft, flexible closed-cell neoprene with Comfort Stretch™ backing-Dramatically reduces felt weight-Non-Slip Grippers™ keep it firmly in place
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 3.3 × 1.9 in |
| dimension | 1.95 X 3.25 X 15.50 |
| material | CLOSED CELL NEOPRENE |
| color | BLACK |
| swivel_width | 1" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 051525800330 |
| part_number | 80033 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.