Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.6 × 5.9 × 1.9 in |
| dimension | 1.95 X 5.85 X 9.60 |
| ar-15_accessory | N |
| material | NYLON WEBBING |
| color | BLACK |
| swivel_width | 1" |
| padded | N |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 672352012835 |
| part_number | BDT829B |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.