Additional information
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 5 × 1.4 in |
| dimension | 1.45 X 5.00 X 19.05 |
| material | PADDED CORDURA NYLON |
| color | CAMO |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 023614969143 |
| part_number | 12232512 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.