Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.8 × 4.1 × 1.4 in |
| dimension | 1.35 X 4.05 X 10.80 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 2.2" |
| handle_material | G-10 COMPOSITE |
| handle_color | BLACK |
| open_length | 6.2500 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | CLAM SHELL PACKAGING, FULL |
| upc | 023614985488 |
| part_number | 3220323 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.