Additional information
| Weight | 0.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 4.3 × 0.9 in |
| dimension | 0.85 X 4.25 X 7.50 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 2.75" |
| handle_material | MICARTA |
| handle_color | BLUE/BLACK |
| open_length | 6.3800 |
| closed_length | 3.9000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | BLACK OXIDE STONEWASH FINISH, |
| upc | 023614950400 |
| part_number | 3220365 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.