Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.3 × 4 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 4.00 X 16.25 |
| other_features | INCLUDES QD SWIVELS, |
| material | NYLON WEBBING |
| color | TAN |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | N |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 023614969136 |
| part_number | 122195812 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.