Description
FEATURES:-Self-Adhesive Targets-High-Contrast, atomic green color-6″ Green Spots, 10 Targets
FEATURES:-Self-Adhesive Targets-High-Contrast, atomic green color-6″ Green Spots, 10 Targets
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.4 × 7.2 × 0.4 in |
| dimension | 0.45 X 7.20 X 6.35 |
| other_features | GREEN |
| target_size | 6" |
| material | ADHESIVE PAPER |
| number_in_pack | 10.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 029057339369 |
| part_number | 33936 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.