Additional information
| Weight | 25.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.9 × 15.9 × 0.6 in |
| dimension | 0.60 X 15.95 X 15.95 |
| other_features | SQUARE HOLES FOR CARRIAGE BOLT |
| target_size | 16" |
| material | STEEL |
| number_in_pack | 1.0000 |
| packs_per_case | 1.0000 |
| upc | 766567478484 |
| part_number | 16TGTM437 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.