Description
FEATURES:-Self-Adhesive Targets-High-Contrast, atomic green color-3″ Green Spots, 40 Targets
FEATURES:-Self-Adhesive Targets-High-Contrast, atomic green color-3″ Green Spots, 40 Targets
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 6.4 × 0.3 in |
| dimension | 0.30 X 6.40 X 7.30 |
| other_features | GREEN |
| target_size | 3" |
| material | ADHESIVE PAPER |
| number_in_pack | 40.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 029057339338 |
| part_number | 33933 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.