Description
FEATURES:Material: Splattering PaperNumber in pack: 5Packs per case: 12Target size: 12″x12″
FEATURES:Material: Splattering PaperNumber in pack: 5Packs per case: 12Target size: 12″x12″
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.8 × 12.5 × 0.4 in |
| dimension | 0.40 X 12.50 X 13.75 |
| target_size | 12"X12" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 5.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 026509048046 |
| part_number | 15314 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.