Description
FEATURES:Material: PaperNumber in pack: 12Packs per case: 12Target size: 12″x12″
FEATURES:Material: PaperNumber in pack: 12Packs per case: 12Target size: 12″x12″
| Weight | 0.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.1 × 12 × 0.6 in |
| dimension | 0.65 X 12.00 X 12.15 |
| target_size | 12"X12" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 12.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 026509048145 |
| part_number | 15334 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.