Description
FEATURES-10 pack-1″ target spots-360 targets-Self-adhesive targets-High-contrast, radiant red color
FEATURES-10 pack-1″ target spots-360 targets-Self-adhesive targets-High-contrast, radiant red color
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 6.3 × 0.3 in |
| dimension | 0.30 X 6.30 X 7.15 |
| target_size | 1" |
| material | ADHESIVE PAPER |
| number_in_pack | 360.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 029057339017 |
| part_number | 33901 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.