Description
FEATURES-12 sheets-48 targets-6″ Bull’s-eye targets-Spot your shots easily! “Intense white” splatter offers superior downrange contrast-Great for indoor or outdoor use-Heavy tagboard construction
FEATURES-12 sheets-48 targets-6″ Bull’s-eye targets-Spot your shots easily! “Intense white” splatter offers superior downrange contrast-Great for indoor or outdoor use-Heavy tagboard construction
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.4 × 12.2 × 0.9 in |
| dimension | 0.85 X 12.20 X 12.40 |
| other_features | NON-ADHESIVE, |
| target_size | 6" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 12.0000 |
| packs_per_case | 6.0000 |
| upc | 029057355048 |
| part_number | 35504 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.