Description
FEATURES-12 targets-12″ Sight-In targets-Spot your shots easily! “Intense white” splatter offers superior downrange contrast-Great for indoor or outdoor use-Heavy tagboard construction
FEATURES-12 targets-12″ Sight-In targets-Spot your shots easily! “Intense white” splatter offers superior downrange contrast-Great for indoor or outdoor use-Heavy tagboard construction
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.4 × 12.4 × 0.3 in |
| dimension | 0.30 X 12.35 X 12.45 |
| other_features | NON-ADHESIVE, |
| target_size | 12"X12" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 12.0000 |
| packs_per_case | 6.0000 |
| upc | 029057352122 |
| part_number | 35212 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.