Description
FEATURES:61″Material: SteelCarbide tip and rubber bootQuick snap post height adjustment
FEATURES:61″Material: SteelCarbide tip and rubber bootQuick snap post height adjustment
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 6.6 × 2.1 in |
| dimension | 2.10 X 6.65 X 32.00 |
| product_type | MONOPOD/OLIVE |
| size | 61" |
| material | STEEL |
| other_features | CARBIDE TIP AND RUBBER BOOT |
| upc | 026509043638 |
| part_number | 21410 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.