Description
FEATURES:Color:OliveDimensions:61″Type of Feet: RubberMaterial: SteelAlum locking cams carbide tip
FEATURES:Color:OliveDimensions:61″Type of Feet: RubberMaterial: SteelAlum locking cams carbide tip
| Weight | 1.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.1 × 6.3 × 2.8 in |
| dimension | 2.80 X 6.25 X 36.05 |
| product_type | MONOPOD/OLIVE |
| size | 61" |
| material | STEEL |
| other_features | ALUM LOCKING CAMS |
| upc | 026509043690 |
| part_number | 21447 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.