Additional information
| Weight | 11.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9.6 × 7.6 in |
| dimension | 7.60 X 9.65 X 12.00 |
| product_type | REST BAG/BLACK |
| size | RIFLE REST/FILLED |
| material | POLYESTER |
| upc | 661120692300 |
| part_number | 569230 |
| Brand |
| Weight | 11.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9.6 × 7.6 in |
| dimension | 7.60 X 9.65 X 12.00 |
| product_type | REST BAG/BLACK |
| size | RIFLE REST/FILLED |
| material | POLYESTER |
| upc | 661120692300 |
| part_number | 569230 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.