Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 5.4 × 4.9 in |
| dimension | 4.90 X 5.45 X 5.80 |
| other_features | UNPREDICTABLE ACTION TARGETS |
| target_size | 4.25" |
| material | IMPACT SEAL |
| number_in_pack | 1.0000 |
| packs_per_case | 4.0000 |
| upc | 850022469121 |
| part_number | PEGP |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.