Description
FEATURES-Legs lock forward, 90 degrees, or backwards-Carbon Fiber Legs w/ Lightweight, non-slip rubber feet-Secure attachment method-Twist-locks for fast adjustments-Secure leg-stops protect overextending-9-13″
FEATURES-Legs lock forward, 90 degrees, or backwards-Carbon Fiber Legs w/ Lightweight, non-slip rubber feet-Secure attachment method-Twist-locks for fast adjustments-Secure leg-stops protect overextending-9-13″
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 2.8 × 2.3 in |
| dimension | 2.30 X 2.80 X 11.90 |
| product_type | SWIVEL STUD BIPOD/BLACK |
| size | 9-13" |
| material | ALUMINUM/CARBON FIBER |
| other_features | CARBON FIBER LEGS WITH |
| upc | 661120416272 |
| part_number | 1092516 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.