Additional information
| Weight | 3.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.4 × 10.3 × 5.2 in |
| dimension | 5.20 X 10.30 X 13.45 |
| product_type | BIPOD FLAT BLACK, BOLT RIFLE |
| size | 6"-19" ATTACH TO PICATINNY |
| material | 6061 T6 ALUMINUM ALLOY |
| other_features | 6" TO 19", FLAT BLACK COLOR, |
| upc | 858520006497 |
| part_number | FCASQDG205 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.