Description
FEATURES: -Adjustable bipod stud mount-Locking pivot-Heavy duty lever-9-13″-Black
FEATURES: -Adjustable bipod stud mount-Locking pivot-Heavy duty lever-9-13″-Black
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 5.3 × 2.3 in |
| dimension | 2.30 X 5.30 X 12.80 |
| product_type | BI-BOD/MATTE BLACK |
| size | 9"-13" |
| other_features | STUD MOUNT TYPE,HEAVY DUTY, |
| upc | 035724108565 |
| part_number | AFA10857 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.