Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.4 × 4.9 × 1.9 in |
| dimension | 1.90 X 4.95 X 19.35 |
| material | PADDED CORDURA NYLON |
| color | CAMO |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 023614955481 |
| part_number | 12232538 |
| Brand |




Reviews
There are no reviews yet.