Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.7 × 5.8 × 2.5 in |
| dimension | 2.50 X 5.80 X 9.70 |
| ar-15_accessory | N |
| material | NYLON WEBBING |
| color | TAN |
| swivel_width | 1" |
| padded | N |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 672352012842 |
| part_number | BDT829T |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.