Additional information
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 4 × 1 in |
| dimension | 1.00 X 4.00 X 20.00 |
| other_features | INCLUDES METAL SWIVELS, |
| material | NYLON WEBBING |
| color | CAMO |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | N |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 023614987659 |
| part_number | 12235899 |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.