Additional information
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.2 × 3.7 × 0.8 in |
| dimension | 0.80 X 3.70 X 7.20 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 2.38" |
| handle_material | ALUMINUM |
| handle_color | GREY |
| open_length | 5.7500 |
| closed_length | 3.5000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | POCKET CLIP, THUMB STUD, |
| upc | 023614978718 |
| part_number | 3220339 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.