Description
Winchester Repeating Arms SXP Dark Earth Defender, Pump Action, 12 Gauge, 3″ Chamber, 18″ Barrel, Flat Dark Earth, Cylinder Choke, 5 Round, Bead Sight 512326395
Winchester Repeating Arms SXP Dark Earth Defender, Pump Action, 12 Gauge, 3″ Chamber, 18″ Barrel, Flat Dark Earth, Cylinder Choke, 5 Round, Bead Sight 512326395
| Weight | 132.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.750 × 9.000 × 2.750 in |
| upc | 48702007316 |
| Brand | |
| stock | SYNTHETIC |
| caliber_or_gauge | 12 GAUGE |
| finish | Dark Earth |
| capacity | 5+1 |
| color | FLAT DARK EARTH |
| magazine | |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | true |
| grip | Flat Dark Earth Composite |
| receiver | Flat Dark Earth |
| sights | Bead Plus Removable TruGlo Fiber Optic |
| firearm_action | Pump |
| barrel_length | 18.0000 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.