Description
Winchester Repeating Arms SXP Black Shadow, Pump Action, 12 Gauge, 3″ Chamber, 26″ Vent Rib Barrel, 3 Choke Tubes, Blue , Synthetic Stock, Bead Sight, 5Rd 512251391
Winchester Repeating Arms SXP Black Shadow, Pump Action, 12 Gauge, 3″ Chamber, 26″ Vent Rib Barrel, 3 Choke Tubes, Blue , Synthetic Stock, Bead Sight, 5Rd 512251391
| Weight | 151.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.500 × 9.000 × 3.000 in |
| upc | 48702114083 |
| Brand | |
| firearm_action | Pump |
| sights | Brass Bead |
| capacity | 4+1 |
| caliber_or_gauge | 12 GAUGE |
| finish | MATTE BLACK |
| barrel_length | 26.0000 |
| color | BLACK |
| grip | Black Synthetic |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| receiver | Aluminum Alloy |
| magazine | |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.