Description
Winchester Repeating Arms SX4 Waterfowl, Semi-automatic, 12 Gauge 3″, 26″ Barrel, Improved Cylinder/Modified/Full Invector Plus Chokes, Mossy Oak Shadow Grass Habitat Camo, Synthetic Stock, Fiber Optic Front Sight, 4Rd 511268391
Winchester Repeating Arms SX4 Waterfowl, Semi-automatic, 12 Gauge 3″, 26″ Barrel, Improved Cylinder/Modified/Full Invector Plus Chokes, Mossy Oak Shadow Grass Habitat Camo, Synthetic Stock, Fiber Optic Front Sight, 4Rd 511268391
| Weight | 147.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.500 × 9.000 × 3.000 in |
| upc | 48702020513 |
| Brand | |
| caliber_or_gauge | 12 GAUGE |
| capacity | 4 + 1 |
| color | Mossy Oak Shadow Grass Habitat |
| sights | Truglo Fiber Optic Front |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | MO Shadow Grass Habitat |
| receiver | Aluminum Alloy |
| magazine | |
| stock | SYNTHETIC |
| grip | MO Shadow Grass Habitat |
| barrel_length | 26.0000 |
| firearm_action | SEMI-AUTO |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.