Additional information
| Weight | 1.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 7.3 × 1.1 in |
| dimension | 1.10 X 7.25 X 17.50 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 9" |
| handle_material | KRATON |
| handle_color | BLACK |
| open_length | 13.7500 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 4.5000 |
| upc | 705442016564 |
| part_number | 20VCLEZ |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.