Description
FEATURES-4140 chrome moly steel-.625″ low profile gas block-Includes installation screws
FEATURES-4140 chrome moly steel-.625″ low profile gas block-Includes installation screws
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.6 × 3.1 × 0.9 in |
| dimension | 0.90 X 3.05 X 4.55 |
| product_type | GAS BLOCK |
| size | .625" |
| material | STEEL |
| ar-15_accessory | Y |
| upc | 815835012780 |
| part_number | 55DA3AC |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.