Description
Charter Arms Pathfinder, Revolver, 22 WMR, 4.2″ Barrel, Aluminum, Anodized Finish, Silver, Rubber Grips, Adjustable Sights, 8 Rounds 72342
Charter Arms Pathfinder, Revolver, 22 WMR, 4.2″ Barrel, Aluminum, Anodized Finish, Silver, Rubber Grips, Adjustable Sights, 8 Rounds 72342
| Weight | 38.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 8.000 × 3.000 in |
| upc | 678958723427 |
| Brand | |
| stock | Rubber Grips with Finger Grooves |
| capacity | 6 |
| sights | FT: Integral RR: Adjustable |
| color | SILVER |
| finish | STAINLESS STEEL |
| firearm_action | Double Action |
| barrel_length | 4.2" |
| caliber_or_gauge | 22M |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.