Description
FEATURES:-Makes spotting scopes & trips down the range a thing of the past-Bright orange circles appear from shots
FEATURES:-Makes spotting scopes & trips down the range a thing of the past-Bright orange circles appear from shots
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.9 × 8.6 × 0.8 in |
| dimension | 0.75 X 8.60 X 10.90 |
| other_features | BRIGHT ORANGE CIRCLES APPEAR |
| target_size | 8.5"X11" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 10.0000 |
| packs_per_case | 36.0000 |
| upc | 076683458025 |
| part_number | 45802 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.