Description
FEATURES-10 pack-Sight in target with four extra bulls-VisiColor provides multi-colored impact halos for easy identification of specific hit locations
FEATURES-10 pack-Sight in target with four extra bulls-VisiColor provides multi-colored impact halos for easy identification of specific hit locations
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 13.1 × 0.4 in |
| dimension | 0.35 X 13.05 X 18.05 |
| other_features | MULTI-COLORED IMPACT LOCATIONS |
| target_size | 13"X18" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 10.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 076683458278 |
| part_number | 45827 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.