Description
FEATURES-24″ x 45″-100 pack-Black silhouette target on light background
FEATURES-24″ x 45″-100 pack-Black silhouette target on light background
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 9.7 × 9.1 in |
| dimension | 9.15 X 9.70 X 26.20 |
| target_size | 24"X45" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 12.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 076683407276 |
| part_number | 40727 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.