Description
FEATURES:-M-LOK/Keymod mount bipod-6″-9″
FEATURES:-M-LOK/Keymod mount bipod-6″-9″
| Weight | 0.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 4 × 2.1 in |
| dimension | 2.05 X 4.00 X 10.30 |
| product_type | M-LOK/KEYMOD MOUNT BIPOD/BLACK |
| size | 6-9" |
| material | ALUMINUM |
| other_features | INCLUDES KEYMOD ADAPTER |
| upc | 661120413028 |
| part_number | 1081950 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.