Description
Features:-Adjustable6″-9″-Matte black finish-Heavy duty
Features:-Adjustable6″-9″-Matte black finish-Heavy duty
| Weight | 0.82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 6.4 × 1.9 in |
| dimension | 1.95 X 6.40 X 11.55 |
| product_type | BI-BOD/MATTE BLACK |
| size | 6"-9" |
| other_features | STUD MOUNT TYPE,HEAVY DUTY |
| upc | 035724108541 |
| part_number | AFA-10854 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.