Description
FEATURES:-Soft, flexible closed cell neoprene w/ Comfort Stretch backing-Dramatically reduces felt weight-Non-slip Grippers™ keep it firmly in place-Mossy Oak Breakup Camo
FEATURES:-Soft, flexible closed cell neoprene w/ Comfort Stretch backing-Dramatically reduces felt weight-Non-slip Grippers™ keep it firmly in place-Mossy Oak Breakup Camo
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 3.1 × 1.8 in |
| dimension | 1.75 X 3.10 X 17.50 |
| material | CLOSED CELL NEOPRENE |
| color | MOSSY OAK BREAK-UP COUNTRY |
| swivel_width | 1" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 051525181019 |
| part_number | 181017 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.