Description
FEATURES-10 pack-6″ target spots-10 targets-Self-adhesive targets-High-contrast, radiant red color-Repair pasters extend target life
FEATURES-10 pack-6″ target spots-10 targets-Self-adhesive targets-High-contrast, radiant red color-Repair pasters extend target life
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 6.4 × 0.3 in |
| dimension | 0.30 X 6.35 X 7.25 |
| target_size | 6" |
| material | ADHESIVE PAPER |
| number_in_pack | 10.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 029057339062 |
| part_number | 33906 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.