Description
FEATURES-10 pack-3″ target spots-40 targets-120 pasters-Self-adhesive targets-High-contrast, radiant red color-Repair pasters extend target life
FEATURES-10 pack-3″ target spots-40 targets-120 pasters-Self-adhesive targets-High-contrast, radiant red color-Repair pasters extend target life
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.4 × 6.4 × 0.4 in |
| dimension | 0.35 X 6.35 X 7.35 |
| target_size | 3" |
| material | ADHESIVE PAPER |
| number_in_pack | 40.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 029057339031 |
| part_number | 33903 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.